areal1Športový areál TJ Sokol Ilava sa nachádza v dolnej časti Ilavy, za železničnou traťou, na vedľajšej ceste smerom k hydrocentrále v tesnom susedstve s Mestským futbalovým areálom. Rozloha areálu je približne 15000 m2. V areáli s celoročnou prevádzkou sa nachádza športová hala, antukové tenisové kurty, plážový volejbal, malé detské ihrisko s pieskoviskom a detský bazén. Bar s letnou terasou alebo altánok s krbom sú ideálnym riešením pre firemné a športové akcie. Unás Vám firemnú akciu nezruší počasie, môžete sa presunúť do športovej haly.

Našou špecialitou je maxi gril na ktorom je možné ugrilovať prasiatko až do 60kg.

Športová hala so športovým povrchom PREMIER /rovnaký povrch ako v NTC Bratislava/, podlahovým kúrením a kompletným sociálnym vybavením umožňuje aj v najväčšej zime komfortné športové vyžitie aj pre náročných športovcov /bedminton,tenis,stolný tenis,nohejbal/.

Tenisové kurty /antuka-3 kurty/ sa nachádzajú v tichej časti areálu. V prevádzke sú denne počas celej sezony. V tesnej blízkosti sa nachádza altánok s krbom a sedením /cca 20 osôb/. Ideálne miesto pre firemné tenisové turnaje.

Po športovom výkone dobre padne posedenie pri orosenom pohári piva na terase Športbaru s kapacitou 120osôb /leto/ a 50 osôb /zima/. Zo širokého sortimentu nápojov a pochutín si vyberie  každý kto nás navštívi.

Naše ihrisko na plážový volejbal je počas celej sezóny GRATIS.

Srdečne Vás pozývame do Ilavy.